Galvenā Mājas lapa Autorizācija
Produkti
  Instalācija
  Automātika
  Apgaismojums
  Vadi un kabeļi
  Siltums un ventilācija
  Darbarīki un apģērbs
  Speciālās iekārtas
Par mums Karjera
Par mums

PANĀKUMI KOPĪGĀ SADARBĪBĀ

Mēs esam reģionāls vairumtirdzniecības uzņēmums ar globālu pieeju. Mūsu galvenais darbības veids ir elektrotehnisko materiālu un izstrādājumu vairumtirdzniecība. Jau vairāk kā 20 gadus mēs sadarbojamies ar vadošajiem Eiropas elektrotehniskās industrijas uzņēmumiem un piegādājam ļoti plašu elektrotehnisko izstrādājumu klāstu mūsu klientiem. Mūsu pieredze ir uzkrāta sadarbībā ar klientiem un piedaloties daudzu nozīmīgu projektu tapšanā. Mēs pozicionējam sevi kā partneri, kura pienākums ir pakalpot un atbalstīt mūsu klientus viņu ikdienas darbos.

 

MŪSU VĒSTURE

1993. gada maijā, līdz ar mūsu dibinātāju un entuziastu rīkoto pirmo Elektrotehnikas izstādi Latvijā, tiek likts Baltijas Elektro Sabiedrība SIA pamatakmens. 1994. gadā janvārī tiek izveidota Rīgas filiāle un centrālā noliktava, bet jau 1994. gada beigās tiek atvērta pirmā filiāle Liepājā. 1998. gadā sākas darbi pie jaunas uzņēmuma ēkas projektēšanas Rīgā un 1999. gada rudenī sākas tās celtniecība. Jaunbūves stils ir askētiski funkcionāls ar skulpturālu kompozīciju un individuālu detalizāciju. Ēkas ierīkošanai tiek izmantotas šim laikam aktuāli elektrotehniskie risinājumi. Turpmākajos gados, ēka ar savu neatkārtojamo veidolu un iekārtojumu piesaista daudzu interesentu un profesionāļu uzmanību.

Īsi pirms gadsimtu mijas, 1999. gada novembrī, notiek uzņēmuma īpašnieku maiņa, kuras rezultātā Baltijas Elektro Sabiedība pievienojas WÜRTH grupai. 2000. gada Ziemassvētki, kopā ar saviem klientiem un partneriem Rīgā tiek svinēti jaunajās telpās, bet jau 2000. gada vasarā, tiek atvērta pārstāvniecība Rēzeknē, kas 2005. gadā pārtop par filiāli. 2006. gada uzņēmums iegādājas līdzīga profila uzņēmumu Elektro-Profi-Rīga un atver ceturto filiāli Daugavas kreisajā krastā.

 

KontaktiBaltijas Elektro Sabiedrība SIA
Krustpils iela 38A
LV-1057 Rīga

Reģ.Nr. 40003172209Filiāles